CORE SKILLS

Базові Компетентності Галузі Знань 12 Інформаційні Технології

Core Skills 2.0 це платформа для викладачів і студентів з тестами та задачами з основних ІТ-дисциплін, розроблена лідерами індустрії.

Для викладача — це ресурс для актуалізації навчальних програм та деталізації результатів навчання. Для студента — інструмент перевірки знань відповідно вимогам ІТ- індустрії.

Перейти до дисциплін
Women

Про проєкт

About

Метою проєкта є створення практичних рекомендацій ІТ галузі для фундаментальних навчальних дисциплін галузі знань “12: Інформаційні технології”. Це дає можливість у майбутньому проведення незалежної оцінки компетентностей випускників університетів.

Передбачається другий етап проєкту щодо створення онлайн платформи для перевірки компетентностей студентів та випускників ЗВО з виданням відповідного сертифікату.

Партнери проєкту

Денис Гриньов
Денис Гриньов
Віце-президент з освітніх питань, Head of EРАМ University in Ukraine
Платформа надає новий рівень деталізації результатів навчання, які корисні як викладачу, так і студенту. Викладач може використати рекомендації від індустрії для вдосконалення програми навчання, а студент зможе вже з першого курсу працювати над побудовою успішної карʼєри в ІТ.
Дмитро Охріменко
Дмитро Охріменко
co-founder та CEO CyberBionic Systematics
Протягом понад 10 років ми використовуємо онлайн тестування і сертифікацію в освітніх програмах ITVDN та CyberBionic Systematics, і переконані, що це стимулює студентів – кожен прагне побачити, що його знання відповідають вимогам сучасних IT компаній.
Антон Чорний
Антон Чорний
Co-Founder та CEO GoIT
Тільки орієнтована на запити роботодавців освіта може бути результативною. Створена практиками програма Core Skills допоможе кожному студенту відслідковувати зміни вимог до початківців, реально оцінювати свій поточний рівень та скласти план подальшого розвитку.
Євген Сакало
Євген Сакало
Керівник університетської програми GlobalLogic в Україні
Практичні рекомендації від IT-бізнесу щодо фундаментальних дисциплін, які будуть вивчатися в університетах для підготовки нової генерації айтівців – це реальний вплив індустрії на якість, конкурентність та сучасність вищої технічної освіти в Україні. Експерти навчальної платформи GlobalLogic Education із задоволенням долучилися до цього проєкту.
Андрій Перемийбіда
Андрій Перемийбіда
Talent Acceleration Center Director, SoftServe
Чудова ініціатива як для ініціативного студента так і для прогресивного викладача: знайдіть своє місце для зростання у просторі технологій!
Iван Веркалець
Iван Веркалець
співзасновник та CTO, COAX Software
Ми підготували рекомендації від представників індустрії, завдяки яким студенти зможуть перевірити актуальність своїх знань, а викладачі прикладну складову предметів. Це допоможе пришвидшити оновлення програм та покращити якість базових знань, які потребують на ринку.
Роман Апостол
Роман Апостол
co-founder та CEO Mate academy
На ринку праці часто обговорюється складність конкуренції серед Junior-фахівців, але чіткі стандарти та вимоги до навичок джуніорів — відсутні. Завдяки цьому проєкту ми хочемо комплексно сфокусуватись на вирішені даної проблеми. Зокрема, допомогти студентам мати розуміння про очікування від Junior-фахівців. З іншого боку, плануємо налаштувати співпрацю з викладачами для коригування ними навчальних програм відповідно до реального запиту роботодавців, тим самим посилюючи підготовку студентів, як майбутніх розробників.

Обрати дисципліну

Об'єктно орієнтоване програмування

Детальніше

Веб технології

Детальніше

Алгоритми та структури даних

Детальніше

Бази даних

Детальніше

Основи програмування

Детальніше